Články

Kategórie
 
 
 
 
 

Cool fotky, ktoré dostanú každého?

Cool fotky, ktoré dostanú každého? Urobte si sexy selfie zo správneho uhla!

Odkiaľ vlastne prišiel pojem selfie? Samozrejme, z Ameriky. Slovník hovorí, že ide o fotku, na ktorej vyfotografujete samých seba, napríklad pomocou smartfónu. Presne tak. Dnes je skutočne jednoduché odfotiť samého seba, stačí vám k tomu mobil a dobrý filter či uhol pohľadu. Aké sú tie najcoolovejšie fotky, na ktorých vyniknú vaše prednosti a negatíva zaniknú? 

Buďte hravá a flirtujte! Vaša fotografia tak môže zaujať oveľa väčšie množstvo ľudí, než ste si mysleli. Veľké oči, našpúlené pery či vyplazený jazyk- to všetko sú hravé a tak trochu rebelské gestá, ktoré sa dnes nosia. Výhoda selfie je aj v tom, že si sama vyberiete uhol a profil, z ktorého vyzeráte najlepšie. Mnoho blogeriek napríklad nakloní hlavu na bok, čím sa vytvorí tak trochu naivný, dievčenský look. Nezabúdajte aj na úsmev, na fotke by ste sa mali aspoň jemne usmievať.  Mračenie nie je v kurze. 

Celý článok...
 

Túto jeseň a zimu sa oblečte do zvieracích vzorov

Animal instinct...To je prvé slovné spojenie, ktoré uvidíte, keď si otvoríte rubriku jeseň/zima 2018 v najznámejšom módnom časopise na svete. Do slovenčiny by sme to mohli ľahko preložiť ako zvierací inštinkt. Vzory ako gepard, leopard, tiger, zebra a mnohé ďalšie budú hitom tejto nadchádzajúcej sezóny. Fantastické takmer realistické prevedenia kožuchov, kabátov, svetrov, tričiek či šiat, pristanú každej z nás. Túžite v sebe odhaliť šelmu? Určite vo vás drieme, ako v každej žene.

 

Celý článok...
 
... ďalšie články v tejto kategórii:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia