Letné šaty, must have letnej sezóny!

Kategórie
 
 
 
 
 

Letné šaty, must have letnej sezóny!

Letné šaty, must have letnej sezóny!

Zmrzlina, kúpaliská a letné dovolenky sa v lete stanú našimi obľúbenými, pravidelnými činnosťami. Všetky chceme byť šik a cítiť sa po boku našich partnerov či priateľov štýlovo a sexy, a to najmä v letnej sezóne, ktorá odkrýva viac ako ktorékoľvek iné obdobie. Kratučké sukne, vzdušné šaty, crop topy... Každá žena však vie, že pri balení sa na dovolenku nastane situácia, kedy si povieme: ,,Nemám si čo obliecť!“ Odpoveďou na vhodný outfit na dovolenku, na letnú párty, do práce, na kávičku s kamarátkami či do kina s priateľom sú jednoznačne šaty.

 

Leto je horúce, nežné, kvetinové a prírodné. Aby ste čo najviac zostali spätá s prírodou, siahnite po bledých farbách. Najlepšou voľbou je napríklad biela, jemná ružová či krémová. Šatičky v takejto farbe sa vám budú hodiť napríklad aj na významnejšie príležitosti, ako na letné svadby vašich kamarátok či na pracovný koktail s partnermi. Jednoznačným nemeniacim sa trendom je čipka, ktorá lichotí každej žene a vytvorí romantický a nežný dojem. Žiaden muž z vás nespustí oči, ak sa objavíte v takýchto šatách na verejnosti. V ponuke eshopu TENZEBRA máme takýchto šiat hneď niekoľko.

My v TENZEBRA vieme, že Trendom pre tento rok sú aj priehľadné časti na odevoch. Šaty s priesvitnými rukávmi, s prehľadnou látkou na páse, či priesvitná látka presahujúca spodničku na spodnej časti šiat...to všetko z vás urobí sexy, štýlovú dámu. V tomto prípade môžete siahnuť aj po čiernej farbe, ktorá je navyše mimoriadne elegantná. Hodí sa preto aj na večierky či do divadla.

Ďalším skvelým trendom tohto leta sú košeľové šaty. Ktorej žene nepristane košeľa? Tento univerzálny strih je mimoriadne lichotivý každej dáme, a preto mu dávame 5 hviezdičiek! Navyše, väčšina takýchto šiat má aj opasok, a pokiaľ aj nie, vždy si ho viete dokúpiť a štýlovo dozdobiť celý outfit. Tak si budete môcť dokonale vytvarovať osí pás a zvýrazniť vaše dokonalé partie, no naopak prekryť tie, s ktorými nie ste spokojné. Takýto druh šiat sa hodí na všetky príležitosti, no najviac by sa na ne hodil popis ,,casual“. Sú bežným kúskom vo vašom šatníku, ktorý môžete zobrať doslova kamkoľvek. Kombinovať ich môžete aj s teniskami, so sandálkami na klinovom podpätku či s elegantnými lodičkami. Pokiaľ ide o farbu, fantázií sa medzi nekladú. Čím pestrejšie, tým lepšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia