Prežite prvé rande, na ktoré len tak nezabudnete

Kategórie
 
 
 
 
 

Prežite prvé rande, na ktoré len tak nezabudnete

Aké bolo vaše prvé rande? Ako ste prežili tú povestnú chvíľku, kedy ste svojho miláčika zažili na romantickej schôdzke prvýkrát? Alebo vás prvé plánované stretnutie ešte len čaká? Ak si nie ste istá, čo si na takú schôdzku obliecť, či kam zájsť, neprestávajte čítať nás v TENZEBRA chceme, aby ste sa nielen krásne obliekali ale sa tak aj cítili.

 

Romantická čipka či kvetovaný vzor nikdy nesklamú. Na romantické rande nie je nič vhodnejšie, ako šaty, či už priliehavého alebo voľného strihu, zdobené kvietkami alebo čipkou. Ideálna farba v tomto prípade neexistuje, hoci by sa mohlo zdať, že kvety v ružovej či červenej farbe sú najkrajšie.
Blondínkam sa hodia skôr modré či ružové odtiene. Ryšavky môžu staviť na zelenú či tyrkysovú farbu, ktorá krásne rozjasní ich pleť a dodá vlasom šmrnc. Brunetky a tmavovlásky sa budú najlepšie cítiť v svetlých farbách, akými sú béžová/krémová či biela.

Okrem šiat môžete siahnuť aj po sukniach. Krásne strihy, napríklad aj v retro prevedení s bodkami či jednofarebné... Všetky sú krásne, a čo viac. Mimoriadne ženské. Najkrajším strihom sú samozrejme sukne do pása.

Buďte štýlová a k šatám zlaďte lodičky. Hoci sa nám to ťažko počúva, väčšina mužov vidí v letnom, jarnom a jesennom období na ženách skôr tenšie opätky. Hravé motívy, ako srdiečka, kvietky či rôzne crazy nápisy, sa nikdy nezunujú a podčiarknu váš celkový look. Na prvom rande by ste mali byť zvodná, hravá a dievčenská. Muži radi dobývajú, preto je dobré, ak majú pocit, že majú dočinenia so sebavedomou ženou, no na druhej strane s hravým dievčatkom. Počas teplejších dní môžete siahnuť aj po sexy sandáloch na podpätku s remienkom okolo členka. Tie sú mimoriadne trendy už mnoho rokov, hodia sa ku všetkému a pôsobia flirtujúco. Vďaka tomuto kúsku budete hviezda.

Outfit máme vyriešený, pýtate sa však čo na vašom prvom plánovanom stretku nerobiť? Určite sa netvárte veľmi nad vecou. Muž, ktorý sa Vám páči, má srdce na dlani a snaží sa na vás zapôsobiť. Oceňte to. Oplaťte mu snahu, buďte láskavá, milá. Dajte mu šancu.

Pokiaľ ide o vhodné miesto, každý párik má niečo svoje. Maniaci na turistiku sa spolu pôjdu prejsť na chopok. Milovníci tvorivých prác si radi vyjdú na hodinu keramiky, a milovníci prokrastinácie si zasa radi posedia pri vínku, dobrom jedle a skvelom filme. Verte či nie, kino nie je žiadne klišé. A ani dobrá večera ešte nikomu neuškodila. Alebo to urobte ako v romantickom filme z 50tych rokov- oblečte si krásnu retro sukňu, pletený svetrík a vyrazte na kolotoče v sprievode poriadne nadýchanej a sladkej cukrovej vaty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia