Túto jeseň a zimu sa oblečte do zvieracích vzorov

Kategórie
 
 
 
 
 

Túto jeseň a zimu sa oblečte do zvieracích vzorov

Túto jeseň a zimu sa oblečte do zvieracích vzorov

Animal instinct...To je prvé slovné spojenie, ktoré uvidíte, keď si otvoríte rubriku jeseň/zima 2018 v najznámejšom módnom časopise na svete. Do slovenčiny by sme to mohli ľahko preložiť ako zvierací inštinkt. Vzory ako gepard, leopard, tiger, zebra a mnohé ďalšie budú hitom tejto nadchádzajúcej sezóny. Fantastické takmer realistické prevedenia kožuchov, kabátov, svetrov, tričiek či šiat, pristanú každej z nás. Túžite v sebe odhaliť šelmu? Určite vo vás drieme, ako v každej žene.

 

Stavte na rôzne vzory a farby. Hýrte všakovakými prevedeniami, obohaťte svoj šatník o krásne kúsky, ktoré rozhodne využijete na viacero spôsobov. Pokiaľ sa chcete stať kráľovnou každej párty, vyberte si zebrované či leopardie šaty, ktoré máme dostupné aj v našom eshope TENZEBRA. Mini šaty s trendy rolákovým golierom zaujmú svojim strihom a priliehavým materiálom každého, kto vás uvidí. Kráľovná k dokonalým šatám prirodzene potrebuje aj vhodné topánky. Čierne lodičky či sandálky budú v tomto prípade najlepšou voľbou. K tomu clutch kabelku do ruky a môžete vybehnúť do sveta! Pokiaľ ste sa vybrali na párty v šatách so zvieracím vzorom, zvoľte čierne alebo hnedé dymové líčenie. Čierne linky a dokonale vytieňované očné tiene k tomuto outfitu dokonale padnú.

Do bežných sychravých dní si zaobstarajte kožuch či kabát so zvieracím vzorom.  Buďte eko, veď už dávno neplatí, že to najkrajšie sa skrýva v pravej koži. V duchu šetrenia bohatstva nášho sveta sa vám ponúkajú rôzne materiály a strihy. Od pršipláštov cez klasické baloňáky, bomberky až po koženku či ,,kožuch“...to všetko môžete mať a vedzte, že budete mimoriadne trendy. Fantázií sa medzi nekladú. Tvorte, kombinujte a využívajte naturálne vzory inšpirované našimi zvieracími priateľmi.

Pokiaľ ide o farby, nielen klasické zvieracie prevedenia budú in. Dokonca aj tie menej tradičné zaujmú. Pokiaľ vás láka tmavomodrá, ostrá červená či žltá, nebojte sa po nich siahnuť. Túto jeseň a zimu sa v oblasti zvieracích vzorov môže naozaj všetko. Do pozornosti sa nám vracajú aj ,,hadie čižmy“. V roku 2000 zaznamenal tento trend obrovský úspech. O 18 rokov neskôr sa vrátil opäť medzi nás, aby sme sa pokochali jeho vylepšením. Čižmičky, poltopánky, kozačky s otvorenou špičkou. Či už si zaobstaráte tenučké ihličky alebo hrubšie opätky, budete veľmi in. Hodia sa napríklad k spomínanému kabátu, bomberke či ku kožuchu. Pasovať však budú aj k mini zebrovaným šatám ako aj ku koženkovej sukni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia